Zachowaj Trzeźwy Umysł

W trakcie kampanii trwającej od kwietnia do końca czerwca 2010 r. uczniowie wszystkich szkół podstawowych i gimnazjum z terenu gminy wykonywali wiele ciekawych zadań, organizowali imprezy sportowo – rekreacyjne i spotkania. Uczestniczyli w konkursach indywidualnych i zespołowych. Wśród wielu tysięcy nadesłanych do organizatorów prac konkursowych wyróżniono prace niektórych naszych uczniów. W konkursie plastycznym dla szkół podstawowych pod hasłem „Życzę sobie” laureatami zostali: 1. Alicja Szulc – PSP w Krasnosielcu 2. Barbara Szewczak – PSP w Rakach 3. Kamil Skoroda – PSP w Amelinie 4. Marta Walendziak – PSP w Drążdżewie 5. Weronika Szymańska – PSP w Drążdżewie W konkursie sportowym dla szkół podstawowych pod hasłem – „Dwa kółka” nagrody otrzymali: 1. Daniel Lemański – PSP w Krasnosielcu 2. Elżbieta Tupacz – PSP w Drążdżewie 3. Lidia Perzanowska – PSP w Rakach 4. Marta Tabaka – PSP w Drążdżewie
W konkursie sportowym dla gimnazjum pod hasłem „Na dwóch kółkach” – nagrodę otrzymała: 1. Ewa Grabowska
Wyróżnione osoby otrzymały dyplomy oraz gry komputerowe SAMOROST – wydanie specjalne tylko dla laureatów kampanii ZTU. Certyfikaty otrzymali nauczyciele – koordynatorzy kampanii w szkołach: PSP w Krasnosielcu – Katarzyna Grabowska PSP w Amelinie – Bogusława Więcek PSP w Drążdżewie – Anna Zega PSP w Rakach – Marzenna Orzeł Gimnazjum w Krasnosielcu – Iwona Ziemska
Jubileuszowe certyfikaty otrzymały wszystkie uczestniczące szkoły oraz Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Stanisława Gołaszewska Koordynator Kampanii ZTU w gminie

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »