Drodzy Mieszkańcy!

Pragnę podziękować wszystkim, którzy zechcieli uczestniczyć w tegorocznych wyborach samorządowych. Wysoka frekwencja jest dowodem na to, że nie boicie się Państwo brać odpowiedzialności za dobro naszej Małej Ojczyzny. Dziękuję wszystkim, którzy zdecydowali się oddać na mnie swój głos. Zaufanie, którym mnie Państwo obdarzyliście jest powodem do radości i dumy, ale jednocześnie zobowiązuje mnie do trudnej i ciężkiej pracy. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby nie zawieść pokładanych we mnie nadziei. Gratuluję wszystkim wybranym radnym. Jednocześnie uprzedzam, że czeka nas wiele pracy na rzecz lokalnej społeczności. Jestem przekonany, że w duchu wzajemnego szacunku i zrozumienia uda nam się wiele osiągnąć, a tym samym spełnić oczekiwania naszych wyborców. Wierzę, że wspólnymi siłami uda się zbudować w naszej Gminie wzajemny szacunek i pozytywną atmosferę.
Z wyrazami szacunku,
Paweł Ruszczyński Wójt Gminy Krasnosielc