Gminny Przegląd Zespołów Zapustnych w Rakach

W dniu 5 marca 2011r. (sobota) odbędzie się już kolejny Gminny Przegląd Zespołów Zapustnych w Rakach. Organizatorami Przeglądu są: Wójt Gminy Krasnosielc, Gminny Ośrodek Kultury, Publiczna Szkoła Podstawowa w Rakach oraz mieszkańcy wsi Raki. Przegląd ten tradycyjnie rozpocznie się przemarszem grup zapustnych przez wieś (zbiórka na podwórku u Pani Marii Słoniawskiej o godz. 1100). Następnie w remizie OSP rozpoczną się występy zespołów zapustnych, a poprzedzi je występ grupy tanecznej działającej przy GOK pod kierunkiem Pani Agnieszki Gałązka. Wszystkich mieszkańców gminy zapraszamy do wzięcia udziału w tej imprezie.

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »