Nocny maraton z książką

Maraton czytania książek był przerywnikiem różnych oraz licznych gier i zabaw, m. in. robienia faworków przez dzieci, gier planszowych, układania puzzli, malowania, zabawę z balonami, naukę tańca, klejenie modeli samolotów i wiele, wiele innych atrakcji. Zaproszeni goście z gminy Baranowo uczyli dziewczynki robienia kwiatków z bibuły, a chłopców odlewu z gipsu. Głównym celem akcji było rozbudzanie potrzeb czytelniczych, pogłębianie postawy miłośnika książek, ćwiczenie umiejętności czytania i słuchania oraz rozbudzanie wrażliwości emocjonalnej i estetycznej. Dzieci chętnie wzięły udział w projekcie i wykazały się niezwykłą pomysłowością.Nocny maraton z książką okazał się bardzo trafionym pomysłem Publicznej Biblioteki Samorządowej w Krasnosielcu. Za zorganizowanie i przebieg spotkania Biblioteka bardzo serdecznie pragnie podziękować Koalicji ds. Rozwoju Bibliotek Gminy Krasnosielc.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »