Zimowiska z piłką nożną

Kontynuacją rozgrywek na żywo był turniej FIFA 2011, który odbył się dnia następnego w Gminnym Ośrodku Kultury. Dzięki uprzejmości firmy electronic Arts Polska Sp. z o.o. z Warszawy dystrybutora gry FIFA, który udostępnił sprzęt bez odpłatności dzieci miały możliwość sprawdzenia swoich sił w meczach rozgrywanych na konsolach. Nad przebiegiem rozgrywek i bezpieczeństwem dzieci czuwali nauczyciele wychowania fizycznego ze szkół podstawowych. Wśród uczestników turnieju FIFA zostali wyłonieni zwycięscy w dwóch kategoriach: I kategoria – open

  1. Marcin Dudek
  2. Artur Jarzewski
  3. Damian Banasiak

II kategoria – szkoła podstawowa

  1. Rafał Sobieraj
  2. Mateusz Zduńczyk
  3. Dariusz Badek

Nagrody zwycięzcom oraz upominki dla pozostałych uczestników wręczyła kierownik ds. rozwoju gminy i pozyskiwania funduszy UE Agnieszka Pokora. Zimowiska z piłką nożną zostały zorganizowane we współpracy Urzędu Gminy i Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Serdeczne podziękowania dla Marcina Gutowskiego, Szymona Kołakowskiego, Tomasza Urbańskiego oraz Macieja Barańskiego z firmy Electronic Arts za okazaną pomoc i zaangażowanie w organizowaniu rozgrywek.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »