Lista Sołtysów i Rad Sołeckich

SOŁTYS SOŁECTWO RADA SOŁECKA 1. Brygida Krzemińska Amelin – Regina Kowalczyk – Dariusz Żebrowski – Zbigniew Dobrzyński 2. Bolesław Bazydło Biernaty – Wanda Kuciej – Wiesław Pajewski – Mirosław Rutkowski 3. Kazimierz Grabowski Bagienice Folwark – Stanisław Szczepański – Tadeusz Budny – Mariusz Stancel 4. Eugeniusz Kazimierz Kowalczyk Budy Prywatne – Jolanta Ewa Gacioch – Andrzej Górski – Henryk Płoski 5. Zdzisław Łada Chłopia Łąka – Dariusz Budny – Krzysztof Tupacz – Janusz Waszczak 6. Michał Topa Drążdżewo Kujawy – Wojciech Krajewski – Wiesław Topa – Wiesław Krawczyk 7. Adam Mackiewicz Drążdżewo Małe – Mateusz Sztych – Wiesław Borkowski – Bogdan Kęszczyk 8. Tadeusz Kuśmierczyk Drążdżewo – Zenon Pochoda – Zenon Kęszczyk – Grzegorz Bąkowski 9. Barbara Jędras Elżbiecin – Wojciech Ferenc – Krzysztof Fąk – Leszek Ferenc 10.

Stanisław Lisiewicz

Grądy – Czesław Bojarski – Roman Maluchnik – Arkadiusz Więcek 11.

Zbigniew Antosiak

Grabowo – Mariusz Czarkowski – Dariusz Budny – Tadeusz Wilkowski 12. Marzena Bogusława Bagińska Krasnosielc – Anna Godlewska – Kazimierz Pyra – Iwona Rykaczewska 13.

Jan Sierak

Krasnosielc Leśny – Dariusz Krzesinski – Krzysztof Piętka – Małgorzata Mieszkowska 14. Anna Ruziecka Nowy Krasnosielc – Fabian Chełchowski – Michał Jaworski – Agnieszka Bojarska 15. Tomasz Władysław Bielawski Nowy Sielc – Małgorzata Ruszkowska – Mieczysław Krawczyk – Teresa Klik 16.

Dariusz Graczyk

Karolewo – Artur Bielski – Bożena Król – Danuta Gołaszewska 17. Jerzy Zakrzewski Łazy – Andrzej Piątek – Ryszard Żychowski – Zdzisław Sadowski 18 Włodzimierz Skowroński Przytuły – Grzegorz Zduniak – Daniel Zduniak – Bogusław Zduniak 19. Wiesław Dudek Papierny Borek – Janusz Matyjasik – Adam Bąkowski – Jerzy Kuciej 20.

Krzysztof Żebrowski

Perzanki Borek – Tomasz Grabowski – Łukasz Żebrowski – Janusz Klimkiewicz 21. Józefa Małgorzata Kołakowska Pienice – Anna Kołakowska – Mariola Budna – Magdalena Kołakowska 22. Marta Szewczak Raki – Barbara Zduniak – Kazimierz Iciak – Anita Dzik 23. Anna Kinga Niesiobędzka – Ryłka Ruzieck – Grażyna Grzegorczyk – Monika Domurad – Marzena Sęk 24. Zbigniew Ryfa Niesułowo – Jarosław Gwiazda – Andrzej Gwiazda – Elżbieta Zduńczyk 25.

Stefan Stanisław Durka

Wola Józefowo – Stanisław Kurzyński – Tadeusz Orzeł – Tomasz Mirosław Bobiński 26. Mariusz Matuszewski Wola Włościańska – Kazimierz Domański – Marek Rawa – Agnieszka Jadczak 27. Danuta Misiarczyk Wólka Drążdżewska – Leszek Dudek – Ireneusz Smoliński – Tomasz Kacprzyński 28. Katarzyna Ptak Wólka Rakowska – Sebastian Milulak – Andrzej Gamdzyk – Andrzej Mikulak 29. Adam Rosłon Wymysły – Iwona Rosłon – Mirosław Rekosz – Roman Kęszczyk 30. Jarosław Pichała Zwierzyniec – Grzegorz Kacprzyński – Andrzej Ulatowski – Andrzej Chodkowski 31. Witold Mosakowski Bagienice Szlacheckie – Lech Grabowski – Benedykt Stryjewski – Robert Bagiński

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »