VIII edycja konkursu „Smak Ekologicznej żywności”

Do 4 kwietnia 2011 r. nadsyłać można zgłoszenia do VIII edycji konkursu „Smak ekologicznej żywności”. Zapraszamy mazowieckie szkoły podstawowe i gimnazja do udziału w rywalizacji pogłębiającej wiedzę na temat ekologii i ekologicznych produktów żywnościowych. Tegoroczna formuła konkursu została zmodyfikowana i polegać on będzie na sprawdzeniu wiedzy z zakresu rolnictwa ekologicznego i żywności ekologicznej. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem i udziału we wspólnej zabawie pozwalającej zdobyć i wzbogacić informacje na temat tego, co zdrowe. Celem konkursu jest również podnoszenie świadomości młodych konsumentów poprzez promowanie certyfikowanych produktów rolnictwa ekologicznego. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 4 kwietnia 2011 r., a zmagania konkursowe trwać będą od 1 marca do 30 czerwca 2011 r. Szczegółowe informacje o konkursie można uzyskać w Departamencie Rolnictwa i Modernizacji Terenów Wiejskich, pod numerami tel.: (22) 59 79365 lub (22) 59 79146.Regulamin

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »