Dzień Kobiet

Wszystkich przybyłych gości przywitała swym pięknym przemówieniem Elżbieta Kaczorek. Następnie głos zabrał Wójt Gminy, który podkreślił w swym wystąpieniu jak wielką rolę w życiu mężczyzny odgrywa kobieta. Po złożeniu życzeń panowie wręczyli wszystkim paniom symboliczne kwiaty. Po części oficjalnej na scenie wystąpiła grupa taneczna w przebraniu czarownic, która działa przy GOK. Po niej wystąpili chłopcy, którzy zachwycali publiczność swym śpiewem i dziewczynki, które wykonały taniec indyjski. Reszta wieczoru upłynęła przy wielkich przebojach muzycznych głównie z lat 80 wykonanych przez grupę nauczycieli: Teresy Kaszuby, Elżbiety Szewczak, Agnieszki Kaszuby, Hanny Kęszczyk, Małgorzaty Regulskiej i Krzysztofa Czarneckiego. Głównymi inicjatorkami i organizatorkami tego święta były panie: Elżbieta Kaczorek i Wanda Kuciej.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »