Powitanie wiosny

Później wszyscy, łącznie z przedszkolakami udali się nad rzekę, aby pożegnać zimę i puścić Marzannę do morza, recytując magiczne zaklęcie „Marzanno, Marzanno, ty zimowa panno w wodę cię rzucamy, bo wiosnę witamy”. Po powrocie do szkoły, na sali gimnastycznej odbyła się ,,Parada Talentów Szkolnych”, to nowy pomysł Pani Minister Edukacji Narodowej, by dzień 21 marca uczynić dniem „Odkrywania Talentów”. Nasi uczniowie też wykazywali się swoimi zdolnościami. Dzieci z oddziałów przedszkolnych śpiewały pięknie o wiośnie, młodsze klasy poprzebierane w wiosenne kolory wykazały się talentem artystycznym, starsi wykonywali układy taneczne. Nie zabrakło też śpiewów i gry na keybordzie. Niektórzy wykazywali się talentami plastycznymi, rysując wiosnę. Wszyscy bawili się wesoło, a talentów w naszej szkole nie brakuje. Na koniec odbyły się gry i zabawy zespołowe, w których młodsi i starsi uczniowie wykazywali się sprawnością sportową.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »