Dzień Samorządności i Rozwijania Talentów w szkole w Amelinie.

Dziś większość z nas przekonała się, że bardzo trudno jest być nauczycielem i zapanować nad klasą. Jeszcze trudniej samodzielnie podejmować trafne decyzje dotyczące nas wszystkich. Następnie odbyło się spotkanie z przedstawicielkami Rady Gminy Krasnosielc, na co dzień nauczycielkami naszej szkoły. Przewodnicząca Rady Gminy Ewa Grabowska i radna Barbara Dobrzyńska odpowiadały na nasze pytania i przybliżyły nam pracę samorządowca. Po spotkaniu udaliśmy się na boisko, by pożegnać zimę i przywitać wiosnę. Przez cały dzień braliśmy udział konkursach, grach i zabawach. Największe zainteresowanie wśród nas wzbudziły doświadczenia z przyrody. Dowiedzieliśmy się, że powietrze „waży”, co przyciąga magnes, a skórka z pomarańczy działa jak ponton. Doświadczenia te rozbudziły naszą ciekawość i chęć eksperymentowania. Mamy nadzieję, że dzień ten na długo zostanie wnaszej pamięci, bo każdy z nas odkrył w sobie iskierkę talentu.

Samorząd Uczniowski

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »