Dzień Przedsiębiorczości

31 marca 2011 roku w Zespole Szkół im. Tadeusza Kościuszki odbył się Dzień Przedsiębiorczości. W Polsce zorganizowany był już po raz ósmy przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości, przy współpracy z Kancelarią Prezydenta RP. Celem tego programu jest:

  1. Przygotowanie młodzieży do wejścia na rynek pracy, rozwój zainteresowań i aktywności społecznej uczniów.
  2. Zwrócenie uczniom uwagi na posiadane predyspozycje, umiejętności i zainteresowania.
  3. Nawiązanie współpracy z przedsiębiorcami i instytucjami lokalnego rynku pracy oraz bezpośredniego poznania wymagań stawianych pracownikom na różnych stanowiskach.

Uczniowie zapoznali się z działalnością takich instytucji i przedsiębiorstw jak: Urząd Gminy w Krasnosielcu, Posterunek Policji w Krasnosielcu, Poczta Polska S.A. w Krasnosielcu, Ochotnicza Straż Pożarna w Krasnosielcu, Salon Fryzjerski – Izabela Podpora w Krasnosielcu i Tartak Grab – Bud Adam Grabowski w Pienicach.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »