Wyjazd studyjny do Niemiec i Holandii

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego organizuje w dniach 15-18 maj 2011 r. wyjazd studyjny do Niemiec i Holandii dla doradców, rolników i przedstawicieli samorządów terytorialnych. Plan programu obejmuje: I dzień – dojazd do miejscowości Torzym na nocleg (przy granicy RP). II dzień – zapoznanie się z działalnością centrum hodowlanego OHG Osnabruck, – zapoznanie się z funkcjonowaniem biogazowi rolniczej w gospodarstwie hodowlanym utrzymującym krowy wysokowydajne. III dzień – zapoznanie się ze światowymi osiągnięciami holenderskich hodowców tulipanów, zwiedzanie Amsterdamu. IV dzień – udział w aukcji bydła wysokowydajnego HF. Miejscem wyjazdu jest MODR Oddział Ostrołęka, ul. Targowa 4, a powrót 19 maja w godzinach porannych. Koszty wyjazdu obejmują: transport ubezpieczenie, noclegi (1 w Polsce i 2 na terenie Niemiec), oraz wstęp na światową wystawę tulipanów. Dokładna wysokości opłaty za udział w wyjeździe zostanie podana po dokonaniu kalkulacji w zależności od ilości uczestników. Zainteresowane osoby proszone są o kontakt telefoniczny z Witoldem Rzepińskim, tel.: 606124194.

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »