Światowy Dzień Zdrowia

,,Szlachetne zdrowie nikt się nie dowie, jako smakujesz, aż się zepsujesz…” Tak przed wielu laty pisał Jan Kochanowski w swojej fraszce pod tytułem: ,,Na zdrowie”. O tym, jak cenne jest zdrowie, każdy wie i nie trzeba nikogo o tym przekonywać. Przy każdej okazji swoim bliskim życzymy m.in. zdrowia. Warto więc o nie samemu zadbać, a trzeba to robić już od najmłodszych lat. Jak dbać o zdrowie w szerokim tego słowa znaczeniu przypomnieli sobie uczniowie PSP w Rakach przy okazji obchodów Światowego Dnia Zdrowia, który odbył się 7 kwietnia. Uczniowie klasy V pod kierunkiem P. Hanny Kęszczyk – nauczycielki przyrody przygotowali program, w którym w bardzo humorystyczny sposób prezentowali ludzkie skłonności, które nie zawsze sprzyjają dobremu zdrowiu. Pokazali także, jak właściwie dbać o zdrowie. Pozostali uczniowie nie byli bierni, gdyż każda klasa wcześniej przygotowała piękny plakat właśnie o tematyce zdrowotnej. Po występie nastąpiło omówienie prac. Redakcja szkolna

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »