Apel z okazji Beatyfikacji Jana Pawła II

W Publicznej Szkole Podstawowej im. Edwarda Rolskiego w Drążdżewie odbył się apel okolicznościowy poświęcony zbliżającej się beatyfikacji Papieża Jana Pawła II. Wszyscy uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły zgromadzili się na górnym holu szkoły, gdzie znajdował się portret Jana Pawła II, biało – czerwona flaga i serca wykonane przez dzieci. Katechetka, Maria Cieszewska przypomniała zebranym o zbliżającej się beatyfikacji i o tym jak wielkim Polakiem był Karol Wojtyła, że swoim życiem i służbą dla drugiego człowieka, pokazał jak zdobywa się drogę do świętości. Wszyscy jesteśmy dumni i chcielibyśmy w swoim życiu naśladować czyny naszego papieża. 1 maja, ten wielki Polak, został włączony w poczet błogosławionych. Wszyscy modlili się w jego intencji i odśpiewali jego ulubioną pieśń – „Barkę”.
Redakcja PSP w Drążdżewie

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »