Wiosna, ach to ty!

W trzygodzinnym programie można było zobaczyć m.in.: układ choreograficzny walca w przygotowaniu dzieci uczestniczących w zajęciach tanecznych w GOK, występy dzieci i młodzieży z PSP w Drążdżewie, pokaz karate. Wspólne śpiewanie z zespołem, który na okoliczność tego spotkania przygotował specjalny – wiosenny repertuar oraz śpiewniki dla widowni co było dla uczestników imprezy niemałą przyjemnością. Na scenie prezentowali się także laureaci konkursu recytatorskiego „Zapachniało wiosną”. Atrakcjom nie było końca. Dzieciaki z zaangażowaniem rozwiązywały zagadki, a motywowały ich ciekawe upominki. Były tańce z ogromną wiewiórką, kowbojska zabawa, baloniki dla najmłodszych, gofry, popcorn, jedzonko grilowe oraz pyszne ciasta przygotowane przez KGW w Drążdżewie. Uroczystość upłynęła w miłej atmosferze a dobra współpraca z mieszkańcami wsi, jest zaczynem do kolejnego spotkania. Wszystkim zaangażowanym w przygotowaniu wiosennej imprezy organizatorzy składają wyrazy wdzięczności.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »