Dzień Matki i Dzień Ojca w Rakach

Nie ma słów, które wyraziłyby wdzięczność rodzicom za ich trud i poświęcenie. Piosenki, wiersze recytowane z wielką, prawdziwą i szczerą miłością , były najlepszym prezentem i podziękowaniem. Niejednemu rodzicowi zakręciła się w oku łza. To wzruszenie towarzyszyło rodzicom do końca, kiedy to na zakończenie wszystkie dzieci wręczyły rodzicom kwiaty, składając przy tym moc życzeń płynących prosto od serca. Wiele śmiechu i zabawy było, kiedy rodzice szukali swoich portretów w galerii prac uczniowskich. Wszyscy, chociaż z niewielkimi kłopotami odnaleźli swoje podobizny. Po czym zaproszeni goście – rodzice udali się na słodki poczęstunek. Red. szkolna Fot. K. Czarnecki

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »