Dzień Matki w Drążdżewie

W dniu 26.05.2011 r. w Szkole Podstawowej w Drążdżewie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Matki. Wszyscy uczniowie, począwszy od maluchów z oddziału przedszkolnego, a kończąc na szóstoklasistach, ubrani w odświętne stroje zaprezentowali wcześniej przygotowane wiersze oraz piosenki. Można było również podziwiać popisy akrobatyczne chłopców z klasy IV oraz skecz w wykonaniu dziewczynek. Na koniec dzieci wręczyły swoim mamom własnoręcznie zrobione upominki. Dla licznie przybyłych rodziców zorganizowano poczęstunek, ufundowany przez pana Roberta Szczęsnego z firmy SPS Handel.
Agnieszka Tabaka praktykantka
w PSP Drążdżewo

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »