Gminny Dzień Dziecka

Całość zabawy uświetniały barwne postacie: klaunów, myszki, żaby oraz rusałki. Postacie te rozdawały dzieciom słodycze oraz baloniki. Można było także zrobić sobie z nimi pamiątkową fotografię. W rolę kolorowych postaci wcieliły się dziewczęta ze średniej szkoły z młodzieżowej grupy wolontariatu przy Zespole Szkół w Krasnosielcu za co bardzo im dziękujemy. Dodatkowe atrakcje stanowiły ,,Salon plastyczny’’, gdzie dzieci mogły rozwijać talenty plastyczne i otrzymać upominek oraz ,,Klockolandia’’ dla najmłodszych dzieci. Zainteresowaniem cieszyła się także chusta klanzowska, która wspaniale zintegrowała dzieci. Podczas Gminnego Dnia dziecka bawiły się nie tylko dzieci, ponieważ część konkurencji była dla całych rodzin lub dla zespołów rodzinnych. Chcemy by rodziny naszej gminy jak najczęściej wspólnie korzystały z oferty przygotowanej przez GOK. Gminny Dzień Dziecka to nie tylko gry i zabawy przygotowane przez pracowników GOK, lecz także szereg upominków, nagród, talonów, słodyczy, napojów, stroje klaunów, klocki i balony dla dzieci. Nasza impreza tak kolorowa i bogata mogła odbyć się w głównej mierze dzięki wsparciu sponsorów, których było bardzo wielu, za co składamy im w imieniu dzieci z Gminy Krasnosielc wielkie wyrazy wdzięczności. Było to wsparcie zarówno finansowe jak i rzeczowe. Wszystkim ludziom dobrej woli jeszcze raz gorąco dziękujemy i polecamy się na przyszłość.

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »