Dzień Dziecka w Drążdżewie

Następnie zgromadzeni przeszli do pomnika wzniesionego ku czci Edwarda Rolskiego, na którym przedstawiciele samorządu uczniowskiego zapalili znicz, a wszyscy zmówili modlitwę za poległych w obronie ojczyzny. Po powrocie do szkoły odbył się apel poświęcony patronowi naszej szkoły. Młodsi uczniowie dowiedzieli się kim był Edward Rolski i dlaczego został patronem naszej szkoły. Na koniec apelu został odśpiewany hymn szkoły. Odbyły się także wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego. Po uroczystej części nadszedł czas na zabawę. Wszystkie dzieci przebrane już w stroje sportowe zgromadziły się na boisku. Panie kucharki oraz mamy naszych uczniów serwowały kiełbaski z grilla. Uczniowie wystartowali w zawodach sportowych przygotowanych przez panów: Artura Kozłowskiego i Dariusza Wierzbickiego. Przedszkolaki miały do pokonania tor przeszkód, a starsi zmagali się w wyścigach rzędów oraz meczu w piłkę nożną. Imprezie towarzyszyło malowanie twarzy, śmieszne zdjęcia, konkursy plastyczne, konkursy skoków na skakance oraz kręceniu hula hop. Było bardzo wesoło. Na koniec wszystkie dzieci otrzymały nagrody ufundowane przez panie realizujące projekt „Aktywne Animatorki” – Sylwię Dudek i Annę Kruk. Fundatorami lodów dla dzieci była Rada Rodziców, a rogaliki Kriss – ufundował pan Robert Szczęsny z firmy SPS Handel. W imieniu dzieci serdecznie dziękujemy sponsorom i wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania i przebiegu imprezy.

Redakcja PSP Drążdżewo

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »