Dzień Mamy w szkole w Amelinie.

26 maja to bardzo szczególny dzień w roku. W naszej szkole ten dzień też był wyjątkowy, ponieważ gościliśmy wszystkie mamy z okazji ich święta. Uroczyste spotkanie rozpoczęła pani dyrektor Bogusława Więcek, składając mamom życzenia i zaprosiła do wysłuchania części artystycznej przygotowanej przez ich pociechy. Uczniowie recytowali wiersze i śpiewali piosenki. Wystawili również dwa przedstawienia: „Kopciuszek na zawodach”, „Kubuś Puchatek” oraz scenkę „Skąd się biorą dzieci”. Po występach wszystkie dzieci składając życzenia szeptały swoim mamom czułe słowa oraz podarowały samodzielnie wykonane laurki lub kwiatki. Mamy były bardzo szczęśliwe a niektóre ze wzruszeniem ukradkiem ocierały łzy. Redakcja szkolna

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »