Ola pięknie rysuje

Ola Rogala uczennica klasy III PSP w Rakach wzięła udział w konkursie plastycznym pod hasłem: ,, Bezpiecznie pomagamy rodzicom w gospodarstwie rolnym”, organizowanym przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Jej praca od początku podobała się komisji oceniającej. W etapie gminnym zdobyła I miejsce. Podobny werdykt zapadł na szczeblu powiatowym. Ola w powiecie również zajęła I miejsce. Z rąk pracowników KRUS w Makowie Maz. odebrała w szkole wspaniałą nagrodę. Czeka ją jeszcze podsumowanie na szczeblu powiatowym, a może coś więcej. Jej praca bierze bowiem udział w dalszych eliminacjach na szczeblu województwa. Oli serdecznie gratulujemy.
Tekst: T. Kaszuba Fot: K. Czarnecki

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »