Tymbark Cup 2011 Dziewczęta z Drążdżewa w finale województwa mazowieckiego

Skład drużyny piłkarek to: 1. Daria Kruk, Paulina Napierkowska, Natalia Drwęcka, Aleksandra Zega i Zuzanna Pliszka z klasy II, 2. Sandra Klik, Eliza Dudek i Dominika Jaszewska z klasy III. Wyjazd do Warszawy na rozgrywki był dla dzieci niezwykłym przeżyciem. Dodatkową atrakcją był mecz gwiazd, w którym dzieci zagrały z profesjonalnymi zawodnikami z ekstraklasy „Legia” Warszawa. Dziewczęta otrzymały pamiątkowe medale, dyplomy, czapeczki i wiele upominków od firmy TYMBARK. Wyniki drużyn dziewcząt: I miejsce: MUKS Praga Warszawa, II miejsce: Szkoła Podstawowa Św. Franciszka w Warszawie, III miejsce: UKS Ząbkovia Ząbki, IV miejsce: PSP Szydłowiec, V miejsce: PSP Drążdżewo. Turniej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” jest jednym największych i najbardziej prestiżowych piłkarskich rozgrywek w Polsce. Z roku na rok rośnie jego popularność. Budzi coraz większe emocje wśród młodych zawodników, trenerów oraz kibiców. W 2011 roku o zwycięstwo w Turnieju walczyło ponad 80.000 piłkarek i piłkarzy którzy z ogromną pasją rywalizowali na boiskach w duchu fair play. Turniej ten jest oficjalnymi mistrzostwami Polski U-10, czyli dzieci do lat 10. Organizatorem Turnieju jest Polski Związek Piłki Nożnej, a sponsorem głównym firma Tymbark. Patronat honorowy nad Turniejem objęli: UEFA Grassroots, Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki. Z niecierpliwością czekamy na następną edycje turnieju. Artur Kozłowski Nauczyciel w-f PSP w Drążdżewie

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »