Gminny Dzień Sportu

Po potyczkach na boisku i sali gimnastycznej regenerowano siły przy grillowanej kiełbasce, lodach, sokach, wafelkach. Spotkanie zakończono miłym akcentem, wręczeniem pamiątkowych dyplomów dla szkół za udział w Gminnym Dniu Sportu oraz imienne dyplomy dla wszystkich zawodników. Dyplomy wręczali: Pani Ewa Grabowska – przewodnicząca Rady Gminy Krasnosielc, Pan Tomasz Olszewik – wiceprzewodniczący Rady Gminy Krasnosielc, prezes GUKS, Pani Beata Heromińska – dyrektor GOK, oraz Pani Barbara Kluczek – dyrektor PSP Drążdżewo. Dziękując dyrektorom wszystkich placówek, nauczycielom, oraz osobom zaangażowanym w przygotowanie tego spotkania już dziś zapraszamy na kolejny Gminny Dzień Sportu.
GOK Krasnosielc

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »