Biegnijmy razem

Marcin Lewandowski patronuje kampanii w 2011 roku. Uczniowie mają okazję naśladować mistrza, który zachęca do biegania dla zdrowia, gdyż celem kampanii jest promowanie zdrowego i trzeźwego stylu życia oraz poszukiwanie dobrej recepty na patologiczne zagrożenia wśród dzieci i młodzieży. Zachęceni sukcesami mistrza uczniowie chętnie uczestniczyli w akcji „Biegnijmy po zdrowie”. Biegali w sześciu kategoriach wiekowych. Klasy młodsze miały wyznaczone trasy o zróżnicowanej długości, natomiast 125 uczniów klas V – VI oraz 90 z gimnazjum uczestniczyło w biegu na 800 metrów. Ze względu na pogodę bieg odbył się w różnych terminach. Ogółem w biegach uczestniczyło 530 uczniów. Zawodnicy otrzymali gadżety – bransoletki silikonowe „ZTU” oraz chorągiewki kampanii „ZTU”. Nad realizacją zadania czuwali nauczyciele wychowania fizycznego. Koordynator Kampanii ZTU Stanisława Gołaszewska

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »