Dojrzałe Panie – Dojrzali Panowie

W dniu 6 czerwca w GOK odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Dojrzałe Panie- Dojrzali Panowie”. Panie z terenu naszej gminy miały możliwość spotkania z masażystką. Na spotkaniu była teoria i praktyka. Wyświetlano slajdy z opisem rodzajów i technik masażu, prezentacje na temat dolegliwości oraz sposobów ich uśmierzania za pomocą masażu; wręczono materiały, ulotki z konkretnymi propozycjami ćwiczeń i masażu na dolegliwości kolan, szyi czy pleców. Profesjonalna masażystka wykonała pokaz masażu klasycznego u jednej z chętnych pań. Uczestniczki spotkania poznały i wykonywały dwa rodzaje automasażu: twarzy i łydki. Zapraszamy wszystkich chętnych na nasze kolejne spotkania już po przerwie wakacyjnej.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »