Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego

Turniej przeprowadzono systemem pucharowym do dwóch przegranych. Organizatorzy podkreślali, że wszystkie drużyny dzielnie walczyły do ostatniego punktu. Na szczególne wyróżnienie zasłużyła najmłodsza uczestniczka turnieju – Patrycja Domurad, uczennica III klasy Publicznej Szkoły Podstawowej w Amelinie, która w pięknym stylu pokonała starszych zawodników. Aktywnie włączyli się sołtysi: z Krasnosielca – Marzena Bagińska orazStanisław Lisiewicz – sołtys wsi Grądy, który troskliwie opiekował się drużyną i emocjonalnie dopingował ich grę. Funkcję sędziego głównego pełnił Grzegorz Gałązka – nauczyciel wychowania fizycznego. Końcowe wyniki turnieju przedstawiają się następująco: I miejsce – Raki II miejsce – Krasnosielc III miejsce – Grądy IVmiejsce – Ruzieck Vmiejsce – Wólka Rakowska Wyróżnione drużyny otrzymały puchary, indywidualni mistrzowie nagrody pocieszenia, które wręczył Tomasz Olszewik – wiceprzewodniczący Rady Gminy i opiekun GUKS. Nagrody zakupiono z funduszy na realizację Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Koordynator Kampanii „Postaw na rodzinę” Stanisława Gołaszewska

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »