Grzegorz Kasdepke naszym gościem

Dnia 7 czerwca 2011 r. gościliśmy znanego autora książek dla dzieci i młodzieży – Grzegorza Kasdepke. Organizatorem 2 spotkań była Publiczna Biblioteka Samorządowa w Krasnosielcu. Pierwsze spotkanie odbyło się w Szkole Podstawowej w Krasnosielcu, drugie zaś w Szkole Podstawowej w Rakach. W spotkaniu w Krasnosielcu uczestniczyli uczniowie klas I-III porannej zmiany, w Rakach zaś uczniowie całej szkoły. Pan Kasdepke z werwą opowiadał dzieciom o książkach, które napisał. A jest ich wcale niemało. Czytał najciekawsze fragmenty, aby w ten sposób zachęcić dzieci do sięgnięcia po nie.
Następnie odbyła się konferencja prasowa, podczs której dzieci zadawały autorowi wiele różnorodnych pytań dotyczących pracy zawodowej i życia prywatnego. Na zakończenie spotkań fani książek Grzegorza Kasdepke mogli kupić je kupić, a od autora uzyskać dedykację i autograf.
Krystyna Wierzbicka-Rybacka

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »