Wyjazd do Baranowa

Grupa taneczna działająca przy GOK pod kierunkiem pani Agnieszki Gałązki w dniu 5 czerwca reprezentowała Gminę Krasnosielc na Festynie Rodzinnym w Baranowie.Był to pierwszy i to bardzo udany występ poza granicami naszej gminy. Dzieci i młodzież wykonywały trzy układy taneczne, które zostały nagrodzone gromkimi brawami przez miejscową publiczność oraz rodziców występujących, którzy wiernie kibicowali swoim pociechom. Mieszkańcy Gminy Krasnosielc będą mieli okazję po raz kolejny obejrzeć występy grupy tanecznej działającej przy GOK, na imprezie plenerowej „ Dni Krasnosielca” w dniu 14 sierpnia 2011r.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »