Ukryty talent

Każdego dnia był postęp w jego umiejętnościach. „On jest niesamowity, ale ma potencjał, jak szybko czyni postępy, to prawdziwy talent”- takie słowa padały z ust instruktorów. Kiedy zajęcia się zakończyły i instruktorzy już pożegnali się z dziećmi, przyszli do mnie i z wielkim przejęciem i radością zakomunikowali: „Tego talentu nie można zmarnować; ten chłopak to prawdziwe odkrycie; potrzebuje jeszcze treningu, ale jest świetny. My chcemy mu pomóc. Zrobimy dla niego monocykl. Pani dyrektor, ale wy macie zdolnych ludzi u siebie. Te dzieciaki są rewelacyjne, a Dawid… to prawdziwe odkrycie”. Nie trwało to długo kiedy zadzwonił telefon z hasłem: wysyłamy przesyłkę dla Dawida.
Oznajmiam Państwu przesyłka została wręczona wraz z dyplom i gratulacjami .

Dyrektor GOK
Beata Heromińska

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »