Potańcówka w Kujawach

Dzieci miały swój kącik, w którym proponowano im: gry, zabawy, konkurencje rekreacyjno-sportowe, budowle z klocków, kolorowanki na papierze oraz stoisko malowania twarzy. Uczestnicy spotkania chętnie korzystali z zaopatrzenia bufetu gdzie można było zakupić: napoje, słodycze, lody, frytki, kiełbaski, kugiel, piwo. Na scenie zaś, oprócz zespołu „Oskar”, który prowadził zabawę, można było zobaczyć występ dwóch par tanecznych przygotowanych przez pana Tomasza Prusika- instruktora tańca z Ciechanowa. Ideą potańcówki było przybliżenie tradycji i odświeżenie wspomnień z „ dawnych potańcówek”, integracja środowiska, zagospodarowanie czasu wolnego dzieci i młodzieży, umocnienie więzi rodzinnych, sąsiedzkich, wspólnych rozmów i odpoczynku po tygodniu ciężkiej pracy. Spotkanie to pokazało, że Gmina Krasnosielc bogata jest we wspaniałych ludzi, chętnych do wspólnych działań. Organizatorzy dziękują wszystkim zaangażowanym w przygotowanie imprezy oraz wszystkim gościom, którzy stworzyli wspaniały klimat i nieustannie oblegali parkiet taneczny. Już dziś zapraszamy na kolejne spotkania- a takie są w planach.

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »