VII Powiatowe Zawody Pożarnicze

W kategorii chłopców Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych: I miejsce jednostka przy OSP Krasnosielc z wynikiem 989, 18 punktów, II miejsce jednostka przy OSP Różan z wynikiem 989, 06 punktów, III miejsce jednostka przy OSP Gąsewo z wynikiem 987, 95 punktów.
W kategorii żeńskich Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych: I miejsce jednostka przy OSP Maków Mazowiecki z wynikiem 955, 26 punktów, II miejsce jednostka przy OSP Chodkowo-Załogi z wynikiem 944, 22 punktów, III miejsce jednostka przy OSP Płoniawy z wynikiem 943, 52 punktów, IV miejsce jednostka przy OSP Sieluń z wynikiem 909, 82 punktów.
W grupie męskich drużyn pożarniczych – klasa A: I miejsce OSP Różan z wynikiem 105, 15 punktów, II miejsce OSP Czerwonka z wynikiem 114, 83 punktów, III miejsce OSP Szelków z wynikiem 117, 15 punktów, IV miejsce OSP Rzewnie z wynikiem 117, 57 punktów, V miejsce OSP Szwelice z wynikiem 118, 99 punktów, VI miejsce OSP Krasnosielc z wynikiem 119, 84 punktów, VII miejsce OSP Załuzie z wynikiem 124, 40 punktów, VIII miejsce OSP Węgrzynowo z wynikiem 130, 14 punktów, IX miejsce OSP Ogony z wynikiem 130, 37 punktów, X miejsce OSP Zamość z wynikiem 167, 08 punktów.
W grupie żeńskich drużyn pożarniczych – klasa C: I miejsce OSP Załuzie z wynikiem 116, 61 punktów, II miejsce OSP Różan z wynikiem 148, 12 punktów, III miejsce OSP Węgrzynowo z wynikiem 190, 35 punktów.
Wszystkim drużynom zostały wręczone pamiątkowe dyplomy uczestnictwa i wyróżnienia, a zwycięskim zespołom nagrody, które zostały ufundowane przez organizatorów. Gospodarzem tegorocznych zawodów był Powiatowy Zarząd Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP. Drużynom kibicowali zarówno zaproszeni goście wśród których nie zabrakło przedstawicieli Rady Powiatu, Radnego Sejmiku, Komendanta Powiatowej Policji, Prezesa Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP Pawła Ruszczyńskiego (Wójta Gminy Krasnosielc), a także pozostałych Wójtów i Burmistrzów powiatu makowskiego. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych wygranych.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »