Dzień Edukacji Narodowej w Drążdżewie

Na początku Pani Dyrektor Barbara Kluczek przywitała gości i złożyła życzenia nauczycielom, pracownikom szkoły oraz wszystkim, którzy związani są z edukacją. Następnie głos przekazała uczniom, którzy w skeczach i scenkach pokazali jak trudna jest praca nauczycieli i woźnych. Nie zabrakło szkolnego humoru. Uczniowie wcielili się w role nauczycieli i samych siebie na lekcji j. polskiego, godzinie wychowawczej i przerwie. Wyśpiewali jak w naszej szkole jest fajnie. A potem przepraszali nauczycieli w piosence: „Przepraszamy Was za wszystko” i tu nie obyło się bez łez wzruszeń. Następnie wyrazili swą wdzięczność poprzez życzenia „sto lat” oraz wręczenie własnoręcznie wykonanych upominków. Na zakończenie części oficjalnej głos zabrał Pan Wójt i Przewodnicząca Rady Rodziców, którzy złożyli życzenia i wręczyli kwiaty na ,,ręce” Pani Dyrektor. Pani Dyrektor wręczyła nagrody pracownikom szkoły. W tym roku otrzymali je nauczyciele: p. Aniela Szewczak, p. Hanna Kęszczyk i p. Michał Walasek oraz pracownicy obsługi: p. Irena Kuśmierczyk i p. Jadwiga Tubis.Zapraszamy do galerii

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »