Dzień Nauczyciela w Amelinie

Wszystkim Pracownikom Oświaty w naszej Gminie życzymy, aby niełatwa misja nauczyciela, pedagoga, wychowawcy przynosiła jeszcze lepsze efekty, satysfakcję, radość oraz świadomość, że budujecie Drodzy Nauczyciele fundamenty pomyślnej i lepszej przyszłości. Przyjmijcie także nasze najlepsze życzenia zdrowia, zadowolenia, optymizmu i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym. Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, 13 października uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej wAmelinie podziękowali swoim pedagogom za pracę i wysiłek włożony w ich wychowanie. Uroczysty apel, z dozą humoru przygotował Samorząd Uczniowski. Uczniowie nie tylko złożyli życzenia swoim nauczycielom i pracownikom szkoły, ale również dziękowali za pracę i wysiłek włożony w ich wychowanie. Podziękowania i najlepsze życzenia, na ręce dyrektor szkoły B. Więcek, złożył również obecny na uroczystości Wójt Gminy Krasnosielc pan Paweł Ruszczyński. Samorząd Uczniowski

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »