Cyrk w Drążdżewie

Dzieciom bardzo podobał się zabawny clown, który potrafił rozweselić nawet największych ponuraków. Duże wrażenie na zgromadzonych wywarł wąż, którego dzieci mogły z bliska obejrzeć, a nawet dotknąć. Odważnych nie brakowało. W zachwyt wprowadziła nas kobieta, która głową sięgała prawie sufitu sali gimnastycznej. Miała chyba 3 metry wysokości, a mimo to sprawnie żonglowała piłeczkami, kręciła hula – hop, tańczyła ze wstążką i grała z dziećmi w piłkę. Dzieci były nie tylko widzami, ale próbowały również swych talentów cyrkowych włączając się czynnie do zabawy. Świetnie radziły sobie z obręczami hula hop. Na koniec dzieciaki mogły zakupić cyrkowe akcesoria, pamiątki w postaci balonów lub nosków clowna. To było naprawdę „szokujące” przeżycie! Było dużo śmiechu i zabawy.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »