Dzień Niepodległości w Drążdżewie

W dniu 10 listopada, w przeddzień Święta Niepodległości w Publicznej Szkole Podstawowej im. Edwarda Rolskiego w Drążdżewie odbyła się uroczysta akademia. Uczniowie uczcili święto wierszem i piosenką. Teksty przygotowane przez młodzież miały charakter patriotyczny. Opowiadały o trudnych losach ojczyzny i żołnierzy walczących o wolność kraju. Ta niecodzienna lekcja historia wyzwoliła w nas wszystkich uczucia patriotyczne i przywiązanie do narodowej tradycji. W udekorowanej symbolami narodowymi sali pojawiły się także dzieci we własnoręcznie wykonanych, biało – czerwonych kotylionach.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »