Koncert charytatywny w Chorzelach

Podczas koncertu będzie prowadzona licytacja rzeczy znanych osób i gadżetów ufundowanych przez włodarzy powiatu, miasta, jak i gmin ościennych. Będzie można wylicytować m.in. gadżety zespołu Czerwone Gitary, Boys, Roberta Korzeniowskiego, lot szybowcem, weekend na Kujawach czy rower. Koncert odbędzie się 25 listopada 2011 roku w Hali Sportowej w Chorzelach, ul. Szkolna 4. Początek rozpoczęcia koncertu godz. 18.00. Głównymi organizatorami koncertu są Marcin Sobociński oraz burmistrz miasta Chorzele – Beata Szczepankowska. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w koncercie.