Narodowe Święto Niepodległości w szkole podstawowej w Krasnosielcu

Dnia 11 listopada obchodzimy najważniejsze polskie święto narodowe. Po 123 latach niewoli w 1918 roku Polska odzyskała swoją suwerenność. Świętując ten dzień, dajemy wyraz naszej miłości do Ojczyzny. Poświęcenie wielu pokoleń Polaków walczących o wolność naszego kraju to dziedzictwo, do którego stale trzeba powracać, dlatego 10 listopada odbył się w naszej szkole uroczysty apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Zorganizowana uroczystość stała się okazją do poznania historii, a tym samym skłoniła do refleksji i zadumy.
Hanna Talarska Iwona Chełchowska Wioletta Kuprajtys

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »