Podsumowanie Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych

W konkursie – Najładniejszy zeszyt lektur nagrody otrzymali: – Jastrzębski Krystian z kl. III b – Jurczewski Jakub z kl. III a – Klicka Justyna z kl. II a – Różacka wiktoria z kl. II a
W konkursie – Zakładka do książki nagrody otrzymali: – Podgórski Kacper kl. I a – Napierkowska Aleksandra kl. I a – Śladowska Karolina kl. I a – Chełchowska Julia kl. I b – Lewandowska Anna kl. I b – Kilanowska Julia kl. I a – Gałązka Adam kl. I b – Domińska Wiktoria kl. II b – Gałązka Oliwia kl. II b – Sierak Liliana kl. II b – Perzanowski Adam kl. III a – Kuciej Katarzyna kl. III b – Grabowska Diana kl. III a – Jastrzębski Krystian kl. III b – Zabielska Natalia kl. V b – Jaworska Weronika kl. VI b – Stryjewska Aleksandra kl. VI b – Załęska Wiktoria kl. V b – Zabielska Marta kl. VI a – Sendal Marta kl. V b
Nagrodzone prace prezentowane były na wystawie pokonkursowej w naszej bibliotece. Można je również oglądać na naszej stronie internetowej – www.bibliotekakrasnosielc.bloog.pl
Andrzej Sierak

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »