Koncert charytatywny dla Piotrusia

Zabawa rozpoczęła się o godzinie 18.00 występem grupy Vexel oraz Demobil Blues. W przerwach odbywały się licytacje przedmiotów zgłoszonych na aukcję: obrazów, rękodzieł, koszulek i gadżetów promujących miasta i gminy. Wójt Gminy Krasnosielc Paweł Ruszczyński wystawił na licytację różę wykonaną i podarowaną przez Przemysława Kuplickiego, która trafiła w ręce Starosty Przasnyskiego Zenona Szczepankowskiego. Natomiast Gminny Ośrodek Kultury wystawił piękną kompozycję kwiatową obsadzoną w sosnowej ramie. Również w tą akcję zaangażowali się licznie mieszkańcy naszej gminy, którzy zorganizowali zbiórkę pieniężną dla chorego chłopca. Dodatkowo radni i urzędnicy Gminy Krasnosielc zebrali łącznie 600 zł, które przekazano rodzicom Piotrusia. Następnie wystąpiła gwiazda wieczoru Czerwone Gitary. Głównymi organizatorami koncertu byli Burmistrz Miasta i Gminy Chorzele Pani Beata Szczepankowska i Marcin Sobociński. Z koncertu udało się zebrać 15 tysięcy złotych.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »