Obchody Dnia Niepodległości w Rakach

Uczniowie klas szóstej i czwartej pod kierownictwem p. Marianny Sadowskiej przygotowali dla całej społeczności szkolnej apel poświęcony Świętu Niepodległości. Trafnie dobrane treści i rekwizyty oddawały podniosły charakter tego święta, przemawiały nie tylko do starszych, ale i najmłodszych uczniów. Dla wszystkich słuchających i oglądających była to piękna lekcja historii, której myślą przewodnią było hasło „Czym jest dla mnie Polska”. Całość uświetniły utwory muzyczne o treści historycznej. Uroczystość zakończyła się przemarszem dzieci do miejsca pamięci narodowej, gdzie dzieci złożyły kwiaty i zapaliły znicze.
Redakcja szkolna

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »