Poznajemy różne zawody

Natomiast w miesiącu grudniu gościliśmy w naszej szkole pielęgniarkę – panią Renatę Żebrowską zprzychodni EMED w Krasnosielcu, która spotkała się z uczniami klas V-VI. Poprowadziła ona zajęcia profilaktyczne na temat poziomu ciśnienia krwi u dzieci. Uczniowie poznali różne przyrządy do pomiaru ciśnienia oraz poddali się takiemu badaniu. Dzięki tym zajęciom zrozumieli, że w dużej mierze sami mają wpływ na utrzymanie prawidłowego ciśnienia. Właściwe odżywianie, zdrowy styl życia, a przede wszystkim ruch i wypoczynek mają ogromny wpływ na zdrowie każdego człowieka. Uczniowie byli zainteresowani tematyką, o czym świadczy różnorodność zadawanych pytań. Bardzo dziękujemy pani Renacie za spotkanie i życzymy sukcesów wdalszej pracy. B.W.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »