Ciekawa lekcja przyrody

Lekcja prezentacji odbyła się w bardzo miłej atmosferze, wszyscy słuchali i oglądali z wielkim zainteresowaniem. Klasa podzieliła się na grupy: Kurpie, Mazury, Mazowsze i Podhale. Pięknie przebrani Kurpie śpiewali przyśpiewki kurpiowskie, pokazywali ładne wycinanki kurpiowskie i opowiadali o swoim regionie i obyczajach. Góralki zatańczyły, zaśpiewały
a gaździna i gazda przygotowali poczęstunek dla wszystkich. Każda grupa przedstawiła strój charakterystyczny dla danego regionu i gwarę. Taka lekcja podobała się wszystkim i na pewno zostanie na długo w pamięci.

Nauczyciel przyrody Hanna Kęszczyk

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »