Mikołaj w krasnosielckim przedszkolu

W dniu 6 grudnia około godziny 11-ej w naszym przedszkolu pojawił się długo oczekiwany gość – Święty Mikołaj. Zniecierpliwione dzieci z grupy I (maluchy) chciały od razu odebrać prezenty, nawet próbowały same bez pomocy Mikołaja wyciągać je z worka. Jednak Mikołaj poprosił o przedstawienie znanego im repertuaru. Maluszki miały przygotowaną specjalnie dla Mikołaja piosenkę „Mikołaj, Mikołaj” i wiersz „Prezent dla Mikołaja”, które niezwłocznie zaprezentowały. W dalszej kolejności Mikołaj obdarował je przygotowanymi prezentami. Dzieci z pozostałych grup zachowywały się bardziej powściągliwie, przedstawiły przygotowane wiersze i piosenki dla Mikołaja o tematyce związanej z jego ciężką ale jakże przyjemną pracą. Święty Mikołaj obdarował wszystkie dzieci prezentami i obiecał, że wróci za rok.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »