Zachowaj trzeźwy umysł – podsumowanie kampanii

W czasie spotkania wręczono dyplomy oraz nagrody za prace wyróżnione na etapie gminnym: 1. W konkursie literackim „Rosnę – Myślę – Dbam”: Julia Oleksy – PSP w Krasnosielcu, Weronika Białczak – PSP w Drążdżewie, Marta Walendziak /laureatka konkursu ogólnopolskiego/ PSP w Amelinie, Kamil Skoroda PSP w Amelinie, Artur Larenta PSP w Amelinie, Miłosz Dobrzyński PSP w Amelinie. 2. W konkursie „PING – GRAJ – PONG”: Julia Żerańska – PSP w Amelinie, Daniel Kęszczyk – PSP w Drążdżewie. Wszystkie prace konkursowe II etapu „MY WOLONTARIUSZE” przedstawiono w formie prezentacji multimedialnej. Do konkursu przystąpiło 7 zespołów. Opis pomysłu i sposób realizacji zadań przesłano do organizatorów kampanii – Stowarzyszenia Producentów i Dziennikarzy Radiowych w Poznaniu. Wyniki konkursu będą podane w terminie do 31 grudnia. Spotkanie upłynęło w miłej atmosferze. Na scenie Julia Oleksy recytowała napisane przez siebie wiersze: Co to jest dobry uczynek? oraz „Pomogę mamusi”, które także zgłosiła do konkursów indywidualnych. Następnie pięknie zaprezentowały się śnieżynki w układzie tanecznym przygotowanym pod kierunkiem Agnieszki Gałązki. Z kolei katechetka Maria Cieszewska zachęcała innych do tworzenia szkolnych grup Caritas. Mówiła też o różnych formach pracy Szkolnego Koła Caritas w Drążdżewie, a szczególnie o pomocy osobom niepełnosprawnym. Spotkanie było okazją do wręczenia certyfikatów i podziękowania za zaangażowanie się w realizację zadań kampanii. Certyfikaty otrzymali: – szkolni koordynatorzy: Katarzyna Grabowska, Iwona Ziemska, Anna Zega, Marzenna Orzeł, Agata Wilkowska oraz Beata Skoroda – opiekunowie grup konkursowych „My wolontariusze”: Hanna Biedrzycka, Agnieszka Mikulak, Weronika Chojnowska, Anna Wosiak, Ewa Grabowska, Maria Cieszewska, Agnieszka Gałązka; – opiekunowie w konkursach indywidualnych: Barbara Dobrzyńska, Nina Grabowska, Justyna Oleksy, Iwona Chełchowska – akcja „Biegnijmy po zdrowie”: Grzegorz Gałązka, Szymon Kołakowski; – akcja „OK – Odpowiedzialny Kierowca” – młodszy aspirant Grzegorz Chełchowski. Zostały również wręczone dyplomy dla zespołu z gimnazjum: Kinga Jóźwik, Karolina Bryska, Julita Rybacka Wszystkie certyfikaty, nagrody oraz dyplomy wręczali: – Wójt Gminy – Paweł Ruszczyński – Przewodnicząca Rady Gminy – Ewa Grabowska – Sekretarz Gminy – Grażyna Rogala – Przewodniczący GKRPA – Tomasz Bielawski Stanisława Gołaszewska – koordynator kampanii przekazała na ręce Wójta certyfikat za udział gminy w XI edycji Ogólnopolskiej Kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł” oraz podziękowała za pomoc i wsparcie wszystkim, którzy włączyli się do realizacji zadań kampanii. Po części oficjalnej uczestnicy spotkania prowadzili dyskusję przy herbatce, ciastkach i słodyczach. Wszyscy z wielką radością wyrazili chęć uczestnictwa w kolejnej edycji kampanii.

Stanisława Gołaszewska koordynator kampanii w gminie

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »