Jasełka w krasnosielckim przedszkolu


21. grudnia dzieciaki z krasnosielckiego przedszkola wystawiły bożonarodzeniowe jasełka. Wszystko było jak w profesjonalnym spektaklu. Świąteczna sceneria, żłóbek z Jezusem i mali aktorzy, którzy doskonale wcielili się w rolę Józefa, Maryi, trzech króli, aniołków i pastuszków. Maluchy z przejęciem recytowały swoje kwestie i z wielką radością śpiewały kolędy. Przedszkolakom udało się stworzyć świąteczną atmosferę, rozgrzewającą nawet najbardziej zatwardziałe serca. Po tym wyjątkowym przedstawieniu wszyscy tradycyjnie podzielili się opłatkiem składając sobie życzenia.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »