Wigilia dla seniorów

Kolejne święta, kolejne życzenia, kolejne emocje, kolejna wigilia…
Kolejny raz w naszej gminie odbyło się spotkanie opłatkowe dla seniorów i osób samotnych. W dniu 15 grudnia na sali widowiskowej GOK było gwarno, kolorowo i odświętnie. Na stołach stał czerwony barszczyk i kapusta z grzybami, a w tle słychać było kolędy. Panowała atmosfera dobra i życzliwości.
Po przywitaniu gości przez Ks. Dziekana oraz organizatorów tj. Wójta Gminy, Kierownika OPS i Dyrektora GOK z programem artystycznym wystąpili uczniowie Zespołu Szkół w Krasnosielcu. Sprawili tym samym wielką radość przybyłym gościom pięknie przygotowanym programem, pod kierunkiem Pani Niny Grabowskiej oraz Pani Agnieszki Gałązki.
Następnie łamano opłatek i składano życzenia, a po wspólnym posiłku był czas na wspólne śpiewanie kolęd. Miło płynął czas o czym świadczyły radosne twarze i podziękowania od uczestników spotkania.
Cieszymy się, że udało się nam, chociaż trochę umilić państwu czas w okresie Świąt Bożego Narodzenia.

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »