Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

W dniu 13 stycznia 2012 r. w przedszkolu przy PSP w Rakach odbyła się uroczystość z okazji Święta Babci i Dziadka. Licznie przybyli dziadkowie i zewzruszeniem oraz łezką w oku wysłuchali Przedszkolnego Koncertu Życzeń przygotowanego przez ich wnuczęta. Były wiersze, życzenia i piosenki płynące prosto z malutkich, kochających serduszek. Nie zabrakło również tradycyjnego sto lat i wręczenia skromnych upominków. Aby podkreślić ten wyjątkowy dzień dzieci zaprosiły przybyłych gości nasłodki poczęstunek. Ten szczególny czas wszystkim upłynął w miłej i serdecznej atmosferze.

Nauczyciel grupy przedszkolnej
Hanna BiedrzyckaZapraszamy do galerri

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »