IV Przegląd Kolęd i Pastorałek

W niedzielne popołudnie, 15 stycznia sala widowiskowa Gminnego Ośrodka Kultury wypełniona była po brzegi publicznością. Na IV Przegląd Kolęd i Pastorałek przybyli licznie mieszkańcy gminy, a wśród nich znaleźli się: wójt – Paweł Ruszczyński, przewodnicząca gminnej rady – Ewa Grabowska, radni i sołtysi. Gościliśmy również władze powiatu: wicestarostę Janusza Gójskiego oraz radnego Marcina Nowotkę. Przegląd rozpoczęły Jasełkami przedszkolaki z Publicznego Samorządowego Przedszkola w Krasnosielcu. Dzieciaki swym wdzięcznym występem przeniosły widownię w magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia. Następnie wszyscy z niebywałą przyjemnością wsłuchiwali się w rozbrzmiewające kolędy i pastarałki w wykonaniu grupy przedszkolaków, solistów ze szkół podstawowych i gimnazjum oraz zespoły reprezentujące wszystkie szkoły z terenu Gminy Krasnosielc. Publiczność nie szczędziła braw artystom. Uczestnicy Przeglądu otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki.
Organizatorzy bardzo dziękują wszystkim zaangażowanym w przygotowanie Przeglądu.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »