Choinka noworoczna

Od godz. 15.00 sala gimnastyczna należała już do starszych dzieci – uczniów z klas I-VI. Najpierw wszystkich zgromadzonych przywitali uczniowie klasy V: Sandra Pliszka i Daniel Kęszczyk, którzy tego popołudnia spełniali się w rolach wodzirejów. Pierwszym punktem imprezy było wystawienie Jasełek, które przygotowała p. M. Cieszewska wraz z aktorami z klasy III.
Na noworocznej imprezie odbyła się również parada talentów, podczas której dziewczęta pokazały własne układy taneczne. Gorące rytmy karnawału i niebywałe umiejętności taneczne dziewcząt rozgrzały publiczność. Innym talentem pochwaliła się Julia Pochoda, która rozśpiewała się na choinkowej zabawie.
Kolejnym punktem zabawy były prezentacje strojów ekologicznych, które przygotowane były na finał konkursu: „Lasy w naszej gminie.” Po prezentacji kostiumów wszyscy udali się na poczęstunek przygotowany przez rodziców. Kiedy zapasy kalorii zostały uzupełnione, nadszedł czas na dalszy ciąg zabawy.
Punktem kulminacyjnym choinki było przybycie Mikołaja, który dla każdego miał prezent. Wszystkie dzieci chętnie pozowały do pamiątkowych zdjęć z Mikołajem.
Bogaty i ciekawy program choinki szkolnej sprawił, że owe wydarzenie z pewnością na długo zapadnie w pamięci wszystkich dzieci.

Justyna Zysk

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »