Dzień Babci i Dzień Dziadka w Drążdżewie

Na zakończenie chóralnie odśpiewano przybyłym na tę uroczystość gościom: ,,Niech nam żyją wszystkie babcie i dziadkowie też”. Uroczystość miała charakter rodzinny, było ciepło i przyjemnie. Spotkanie stało się okazją do tego, by uświadomić wszystkim jak ważną rolę w naszym życiu pełnią babcie i dziadkowie, że są skarbnicą wiedzy, mądrości i tradycji. To osoby najdroższe i najbliższe w naszych sercach, wywołujące falę wspomnień i wzruszeń. Ich cierpliwość, miłość, troskliwość, ciepło uśmiechów i kojące dotknięcie dłoni, to wszystko sprawia, że nasze babcie i dziadkowie są osobami, które kochamy i których potrzebujemy.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »